Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama
Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama
Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama
Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama
Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama

Ayro İle Dinozorlar Dünyası'nda Kodlama

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺16,90
İndirimli : ₺12,90
:
Boyut: 19,5 X 27,5 Sayfa Sayısı: 24

Kodlama bugün teknolojinin geldiği noktada ürettiği akıllı cihazların dilidir. Dilin iletişim kurma fonksiyonunun yanında düş kurma becerileri de dahil olmak üzere tüm yönetici işlev becerilerinde etkili olduğunu biliyoruz. Bu noktada şimdinin ve geleceğin teknolojileri ile iletişim kurabilen çocukların “kodlama” adı verilen bu dili erken yaşta öğrenmelerini hem Fen Bilimleri ve Matematik gibi disiplinler arası bağlantıları anlamaları hem yeni fikirler üreterek bilişimsel ve yaratıcı düşünce becerilerini geliştirmeleri hem de problem çözme, 360 derece ve analitik düşünebilmeleri açısından çok önemsiyoruz. Elinizde tuttuğunuz bu dört ayrı kitaptan oluşan ve dört ayrı zorluk derecesindeki Kodlama Serimizi tüm çocuklarımıza faydalı olması düşü ile hazırladık. İyi kodlamalar…

Ayşe Şule Bilgiç

İnsanlık tarih boyunca günümüzde kullandığımız dil yerine oyunla iletişim halinde kalmıştır. Günümüz dijital çağında da teknoloji ile iletişimimizin dili aslında kodlama ve yöntemi, yine en sevdiğimiz yöntem olan oyundur. Düşyeri ekibinin büyük bir emekle giriş seviyesinden uzman seviyesine kadar oluşturduğu, ilerleme hissi yaratan hikâyeler üzerinden oyun tabanlı hazırladığı bu kodlama seti; geleceğin kodlama mantığını çok başarılı bir şekilde aktarıyor. Ve sözlerimi kitapta bolca karşılaşacağınız bir cümle ile bitiriyorum; “İlk kodlar benden, gerisi senden.” Haydi o zaman kodlama başlasın!

Ercan Altuğ Yılmaz

Düşyeri dev yazılım projesinin üçüncü görevini kabul ettiğin için çok mutluyuz. Bu kitaptaki tüm kodlamaları Ayro ile birlikte tamamladığında dev yazılım projemizin yalnızca son bir fazı kalacak ve sen son göreve geçmeye hak kazanacaksın.
Benzer Ürünler