Didi'nin Sıkıcı Masalı
Didi'nin Sıkıcı Masalı
Didi'nin Sıkıcı Masalı
Didi'nin Sıkıcı Masalı

Didi'nin Sıkıcı Masalı

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺24,90
İndirimli : ₺19,95

Kitabın Kazanımları: Edebiyat Sevgisi, Hikaye Anlatma Sanatı, Dil Bilgisi Bilinci, Üslup Bilinci

:

Boyut: 22 x 22 cm  Sayfa Sayısı: 24 

“Sanat, dünyada var olan ve gözle görülmeyen ilahi sistemden beslenen, çok özellikli bir alandır. Biz Düşyeri olarak inanıyoruz ki her çocuk sanatçı doğar. Çocuklarımızın sanat ile var olan bağlarını kavramsal olarak da güçlendirmek ve sanat terimlerini öğrenmelerini sağlamak, böylelikle onların zihninde sanatın kalıcı bir yer edinmesini kolaylaştırmak için bu seriyi kaleme aldık. Çocuklarımızın tüm gelişim süreçlerinde sanatın huzur verici gücü onlarla birlikte olsun diye buradayız.”
Ayşe Şule Bilgiç
 

“Çocuk bedenen küçük ama dev bir potansiyel olarak doğar. Bu potansiyelin gelişmesi, onun ömür boyu kullanacağı yaşam sermayesinin temelini oluşturur. Araştırmalar gösteriyor ki henüz yaşı çok küçükken çocuğa kitap okumak, onunla anlayacağı dilden konuşmak ve yeni kelimeler öğrenmesini teşvik etmek çocuğun gelişmesini hızlandırmaktadır. Kitap okuma alışkanlığı, çocukların yaşamına katabileceğimiz çok ama çok önemli bir alışkanlıktır. Severek ve gönüllü bir şekilde okunan her kitap, çocuğun özünü bulmasında ve gelişmesinde ona rehberlik eder. İyi kitaplar çocuklarımızın hayatta her zaman iyi dostlarıdır. Düşyeri’nin Çocuk Kütüphanesi tam da böyle bir düşüncenin ürünü. Kütüphanenin ana amacı çocuklara erken yaşta kitap sevgisini kazandırmak. Düşyeri’nin bunu başaracağına ve bu kitapları okuyan tüm ebeveynlere ve çocuklara faydalı olacağına yürekten inanıyorum.”
Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu

Bir çocukta sanat bilinci oluşturmanın, ona verilebilecek en güzel armağanlardan biri olduğuna inanıyoruz. Çünkü hayattan sanat aracılığıyla daha doyumlu keyif alırız. Bu seride çocuklarımızı, kahramanımız Didi ve ailesi sayesinde sanatın çeşitli dallarıyla tanıştırıyoruz. Edebiyattan müziğe, tiyatrodan mimariye birçok temel bilgiyi onlara aşılayarak içlerindeki sanatçıyı keşfetmelerine yardımcı olmaya hazırız!