Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler Serisi ( 10 Kitap Bir Arada )
Gezegenler Serisi ( 10 Kitap Bir Arada )
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler
Gezegenler

Gezegenler Serisi ( 10 Kitap Bir Arada )

İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺169,00
İndirimli : ₺99,00
:
Boyut: 22 X 22 cm  Sayfa Sayısı: 24 
 
“Düşyeri Çocuk Kütüphanesi’ndeki yüzlerce kitabı, çocuklarımızın, kitap okumanın tılsımlı dünyasına girebilmelerini sağlamak için özenle hazırladık. Elinizdeki bu seri, çocuklarımızda gelişmesini çok önemsediğimiz kendilik algısı, kendisi dışındaki insanların varlığı algısı ve içinde yaşadığı çevre, dünya, evren algısı şeklinde özetleyebileceğimiz üç başlıktan, çevre, dünya, evren algısı için tasarlandı. Çünkü biz, içinde yaşadığı evrene yönelik farkındalığın çocuğun gelişimine sunduğu katkıyı biliyoruz. Kendinin, başkalarının ve içinde yaşadığı evrenin farkına varmalarına müthiş eğlenceli maceralarla eşlik etmek, Düşyeri’ndeki tüm yol arkadaşlarım gibi benim de en büyük motivasyonum. Çünkü biz çocukların eğlenerek öğrenmelerini çok önemsiyoruz ve tüm çocukları kendi çocuğumuz biliyoruz.”
Ayşe Şule Bilgiç

“Uzay, güneş sistemi ve gezegenler birçok çocuk için çok büyüleyici ve merak edilen konulardır ve biz biliyoruz ki merak öğrenmenin temel öğesidir. Merak eden çocuk, düşünür, sorgular, araştırır ve merak ettiği şeyi öğrendiğinde, hele de kitapla öğrendiğinde yüksek bir haz yaşar. Doğduğu günden başlayarak çocuğunuza okuma zamanları ayırmak, kendisi okumaya başladığında onun yanında olmak, okuduğu şey üzerine konuşmak hem çocuklarınızın gelişimine ve hem de aranızdaki iletişime paha biçilemez katkıları olan bir paylaşımdır. Düşyeri Çocuk Kütüphanesi’nde, benim son okumalarını yapıp değerlendirdiğim Gezegenler serisindeki kitaplarda, kahramanımız Arda ile tanışacak, çocuğunuzla macera dolu bir yolculuğa çıkacak, hem onların meraklarını giderecek, hem gezegen adlarını ve özelliklerini öğrenecek ve belki de en önemlisi çocuklarımızın daha fazla merak etmelerini, araştırmalarını sağlayacaksınız. Merakı hiç bitmeyen çocuklara, merakı hiç bitmeyen anne ve babaları ile iyi okumalar.”
Dr. Ayça Köksal Konik

Güneş sistemi, dünyamız ve diğer gezegenler, üzerinde çalışırken heyecanımızı asla yitirmediğimiz konuların başında geliyor. Çocuklarımıza evrenin büyüleyici güzelliğini nasıl anlatacağımızı düşlerken yardımımıza kahramanımız Arda ve uzaylı arkadaşları yetişti! Bu serinin okuyucuları Arda’nın heyecan dolu maceralarının içinde gezegenler ve evrenle ilgili onlarca yeni kavram ile tanışacak.

Serideki Kitaplar
Güneş Sistemi Yarışları
Merkürlüler Ay İstiyor
Venüs'te Sörf Zamanı
Dünya'nın Uyuduğu Gün
Mars'taki Şaşırtı
Jüpiter'de Kayıp Aranıyor
Satürn'de Meteor Kayağı
Uykucu Uranüs
Buz Devi Neptün
Plüton ve Arkadaşları