İlk Öykülerim
İlk Öykülerim
İlk Öykülerim Serisi ( 5 Kitap Bir Arada )
İlk Öykülerim
İlk Öykülerim
İlk Öykülerim
İlk Öykülerim
İlk Öykülerim

İlk Öykülerim Serisi ( 5 Kitap Bir Arada )

İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺84,50
İndirimli : ₺55,90

Kitabın Kazanımları: Çocukların sevgilisi Pepee, kardeşi Bebee ve teyze kızı Şila ile çocuklar bu seride, öyküler aracılığı ile sevdiğini söylemenin, özür dileyebilmenin, farklılıkları sevmenin ve kabul etmenin ne kadar güzel olduğunu keşfediyor.

:
Boyut: 22 X 22 cm   Sayfa Sayısı: 24 

“Öykülerin gücünün, çocuklarımızın zihinsel gelişimine katkısının çok büyük olduğunu biliyoruz. Çocukların farklı kişileri, küçük olay ve kavramları, zihninde bir bütünü oluşturacak şekilde birleştirmesi ve buradaki neden sonuç ilişkilerini yapılandırması, güçlü ve iyi kurgulanmış öykülerle mümkün. Biz Düşyeri Çocuk Kütüphanesi’nin İlk Öykülerim Serisi’nde, çocuklarımızın en sevdiği karakter olan Pepee’nin yaşamından kurgulanmış öyküler yarattık. İstiyoruz ki daha okuma yazmayı bilmedikleri dönemlerde dahi çocuklarımız kitapları, öyküleri çok sevsin. Bunun için sizin de çocuğunuza destek olmanız, ona her gün kitap okumanız, okuduğunuz kitap hakkında okuduğunuz andan itibaren, daha sayfalar üzerindeyken konuşmanız çok değerli. Ve elbette çocuğunuzun kelime dağarcığına her kitapla onlarca yeni kelime sokmanız da öyle. İlk Öykülerim serisi ile kitap okumanın mucizevi dünyasına giren çocuklar düşlüyoruz. Düşümüz gerçek olsun.”
Ayşe Şule Bilgiç

“Çocuk bedenen küçük ama dev bir potansiyel olarak doğar. Bu potansiyelin gelişmesi, onun ömür boyu kullanacağı yaşam sermayesinin temelini oluşturur. Araştırmalar gösteriyor ki henüz yaşı çok küçükken çocuğa kitap okumak, onunla anlayacağı dilden konuşmak ve yeni kelimeler öğrenmesini teşvik etmek çocuğun gelişmesini hızlandırmaktadır. Kitap okuma alışkanlığı, çocukların yaşamına katabileceğimiz çok ama çok önemli bir alışkanlıktır. Severek ve gönüllü bir şekilde okunan her kitap, çocuğun özünü bulmasında ve gelişmesinde ona rehberlik eder. İyi kitaplar çocuklarımızın hayatta her zaman iyi dostlarıdır. Düşyeri’nin Çocuk Kütüphanesi tam da böyle bir düşüncenin ürünü. Kütüphanenin ana amacı çocuklara erken yaşta kitap sevgisini kazandırmak. Düşyeri’nin bunu başaracağına ve bu kitapları okuyan tüm ebeveynlere ve çocuklara faydalı olacağına yürekten inanıyorum.”
Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu

Çocukların sevgilisi Pepee, kardeşi Bebee ve teyze kızı Şila ile çocuklar bu seride, öyküler aracılığı ile sevdiğini söylemenin, özür dileyebilmenin, farklılıkları sevmenin ve kabul etmenin ne kadar güzel olduğunu keşfediyor.

Serideki Kitaplar
Seviyorsan Söyle
Kalbim Kırıldı
Özledim Seni
Affet Beni
Farklılıklar


 
Benzer Ürünler