Yeni Dünya
Yeni Dünya
Yeni Dünya
Yeni Dünya

Yeni Dünya

Fiyat : ₺34,00

Kitabın Kazanımları: Hayvan Sevgisi, Nesli Tükenen Hayvanlar, Davranışların Sorumluluğunu Alma Durumu, Özdeğerlendirme

:
Boyut : 22 X 22 cm  Sayfa Sayısı : 24

“Düşyeri kütüphanemizin en sevdiğimiz amaçlarından biri, çocuklarımıza kitap okumayı çok sevdirmek. Bunu yaparken onların kitaplarımızı gönüllü bir şekilde okumak istemeleri, kitaplarımızın onların ilgisini çekiyor olması ve okurken eğlenmeleri çok önemli. Dinozorlar Serisi tam da bu noktada, dinozorların, çocukların büyük bir kısmının doğal ilgi alanı olması sebebiyle doğdu. Bilinenin aksine kız çocukları da dinozorları bir hayli merak ediyordu. Ama bu konuda hazırlanan pek çok kitap daha çok erkek çocuklara yönelik kurgulanmıştı. Ve bizim de dinozorlarla dolu eğlenceli bir dünyayı cinsiyet ayrımcılığı yapmaksızın kurmamız kaçınılmazdı. Bu eğlenceli serinin, kitapları okuyan her çocuğun kitap okuma alışkanlığını perçinlemesini diliyorum.”
Ayşe Şule Bilgiç

“Düşyeri Çocuk Kütüphanesi’ni, bir düş olarak ilk kurulduğu günden beri destekliyorum. Eğitici öykülerle dolu kitapların her satırı titizlikle yazılmış. Kitapların en büyük amacı, çocuklara kitap okumayı sevdirmek çünkü bir çocuğun iç motivasyonla kitap okumasının onun gelişimine sayısız yararı olduğunu çok iyi biliyoruz. Çocuklara bu alışkanlığı kazandırmak için ebeveynlere de çok iş düşüyor. Ebeveynlerin kitap üzerine etkinlik yapması, çatışmaları analiz etmesi ve kitap hakkında sohbet etmesi çok çok önemli. Elinizde çocuğunuzun seveceği, ustaca yazılmış, oldukça eğlenceli bir kitap serisi var. Yapmanız gereken, bu kitap ile çocuğunuz arasında kurulacak olan bağı, eğlenceli ve anlamlı bir deneyim haline getirmek ve kendiniz de bol bol kitap okuyarak ona iyi bir rol model olmak.”
Dr. Özgür Bolat

“Ayro için gün sıkıcı geçmektedir. Vakit geçirmek için bildiği her şeyi yapmıştır ancak yine de can sıkıntısını geçirememiştir. Derken, kendisinden yardım isteyen bir su dinozoruna yardım etmek için suyun derinliklerine dalar. Suyun altında kurtarılmayı bekleyen yavru bir dinozor vardır ve Ayro, yavruyu o hâle getiren şeyin ne olduğunu gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşar.”
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR